Yeni Projeler

Nurel 33 Apartmanı

Girne çarşı içi deniz dağ manzaralı toplam 25 dairelerden oluşan bu apartmanımız için yatırım fırsatlarını kaçırmayın.

Detaylı
Nurel 21 BEE Tower

Girne'ye tepeden bakarken, her güne gözünüzün alabilidğine deniz manzarası ile uyanın. 120 m² 3+1 Her katta tek daire 145.000GBP den başlıyor.

Detaylı
Nurel 20 Apartmanı

Girne merkez de çevre yoluna, doğaya ve otobüs duraklara yakın Deniz dağ manzaralı 2 ve 3 yatak odalı dailerden oluşan bu apartmanımız siz değerli müşterilerimize tam bir yatırım fırsatı sunuyor.

Detaylı
Nurel Sevilya Sitesi

Bu apartman sitesi projemizde Girne nin batısında güzelim Alsancak kasabasının kalbinde anayola bir dakika Merit oteller ve denize sekiz dakika yürüyüş mesafesinde Girne’ye araba ile on dakika hava limanına otuz dakika uzaklıktadır.

Detaylı
Nurel Templos Villaları

Nurel İnşaat, merkezi ve nezih lokasyonlar da hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Girne’nin hızla değer kazanan gözde Bölgesi zeytinlikte 8 ayrı bahçeli villa projesi Girne Amerikan Üniversitesi ve Girne Şehir merkezine çok Yakın.

Detaylı
Nurel Residence

Kira öder gibi ev sahibi olun veya peşin ödeyin %20'ye varan indirim fırsatından yararlanın. Nurel Construction kalitesini yaşamınızın her karesinde hissetmek için hemen tıklayın. 10000 STG'den başlayan peşinatlar ve 12 yıla varan ödeme kolaylığıyla herkese bir yuva sahibi olma fırsatı veriyoruz.

Detaylı