Hakkımızda

2003 yılının hemen başında şirket direktörümüz REDİF NUREL askerliğini bitirir bitirmez, daha 23 yaşında büyük bir cesaretle ve çevresine duyduğu güvene dayanarak ofisini askerde iken izinde olduğu zamanlardaki çizdiği projelerden biriktirdiği para ile NUREL MİMARLIK MÜHENDİSLİK BÜROSU diye 15-20 m2 lik ofiste şirketimiz adına cesaret, çalışma ve mücadele dolu olan özel sektörde ilk adım atılmış oldu. Bu yılda Direktörümüz tek başına çalışmakta idi. Ancak inşaat sektörünün yoğunluğundan, dürüst çalışmasından, gününden önce projeleri teslim etmesinden dolayı daha ilk aylarda projeleri tek başına yetiştiremez duruma geldi ve yanına yardımcı olarak 1 kişi daha aldı. Müşterisinin kendisine olan güveni ve onun çalışkanlığı 15 m2 lik ofise sığmaz oldu. 4. ayda bir personel daha alan Nurel Mimarlık Ofisi 3. Personeli ofise sende katı yapıp oraya yerleştirdi ve hızla büyümeye devem etti. Hep içinde inşaat yapma, inşaat şirketi kurma düşüncesi olan Nurel 6. Ayın sonunda risk alarak kat karşılığı bir apartman inşaatına başladı ve ilk altı ayda inşaat sektörüne de girmiş oldu. Nurel Constructıon Ltd ve Nurel Mimarlık Bürosu bu dönemde 60 m2 zemin ve 30 m2 sendesi olan yeni bir ofis kiraladı ve işlerine orda devam etti.1,5 yılda ilk apt blokunu yapan (Nurel 1 Apt. )Nurel Constructıon Ltd. 2. Yılın sonunda değişik ortaklı 5 yeni apartman inşaatına başladı ve 4. Yılın sonunda kendi ofis binasının bulunduğu apartman bloğunu Alsancak’ta Greentown diye bilinen 3 blokluk apartman sitesini ve Girne merkezde 1400 m2 lik 1 blok apartmanı bitirdi ve müşterilerine teslim etti. 2007 yılından beri 140 m2 lik kendine ait ofisinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. 2007-2009 yılları arasında Nurel 7 ve Nurel 8 Apartmanlarını toplamda 5 adet bodrumlu dükkan ve 10 adet daireyi bitirip müşterilerine teslim etmiştir. 2009-2010 yılları arasında Nurel 9 ve 10 apartmanını yapan Nurel Construction günden güne emin adımlarla büyümeye devem ediyor.

2008-2010 yılları arasında müşterilerimiz daha iyi ve anında hizmet verebilmek için kendi dülger atolyesini kurarak mutfak, dolap, kapı ve her türlü ahşap işleri ile su tesisatı, ferforje, merkezi ısıtma, havuz tesisatı, depo, güneş enerji sistemleri vs… işlerini de kendi bünyemizde yapmaya başlamış bulunmaktayız. Şu anda yaklaşık 2 yıldan beri ise açtığımız Nurel Mobilya Toscana Arts 750 m2 lik Showroomumuzla müşterilerimize istedikleri model ve kalitede her türlü mobilya çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Kendi mobilyalarımızı koltuk takımlarını ve yatak odası takımlarını kendimiz yapıyoruz. Geçtiğimiz bütün bu yıllarda büyük ve küçük her çapta karkas işleri, anahtar teslimi villalar-apartmanlar, tadilat ve ilave işleri, garajlar, arazi telleme işleri, bahçe duvarları gibi her işte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizim için küçük iş -büyük iş yoktur. Her zaman prensibimiz, işin büyüklüğü küçüklüğüne önem vermeden yapabileceğimiz en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Yaptığımız her işte garantimiz bulunmaktadır ve normal kullanım haricinde çıkan her türlü problemi 5 yıl içinde ücretsiz çözmekteyiz. Yaptığımız her işin şirketimizin aynası olduğunu bilerek hareket etmekteyiz ve müşterilerimizin her seferde bizimle çalışmak istemesini görmek bizleri mutlu etmektedir. Her geçen gün müşteri portfoyümüz artmaktadır. Nurel Constructıon LTD. KKTC de bu güne kadar marka olmak için çalışmıştır ve öyle olmaya devam edecektir. Şu anda NUREL 11 Apartmanını toplam 13 daireden oluşan ilk 5 katlı binamızı bitirmek üzere bulunuyoruz ve yine bir ilk olan 2 adet 7 katlı toplam 32 daireli Nurel Residence projemizede başlamış bulunmaktayız. Ayrıca Nurel 14 apartmanı için de satışlarımız başlamıştır. Toplam 11 adet dairemiz de bu projemizde vardır. Bunun yanında hem taşeronluk işlerimizle, hem anahtar teslimi işlerimizle, hem mobilya sektöründe hem demir ve tesisat işlerimizle ve dülger atolyemizle 100 aşkın personelimizle, ilk günkü iş aşkımız ve azmimizle hem kalitede, hem de güvenilir olmakla kendi kendimizle yarışmaya devam etmekteyiz. Siz gelmiş geçmiş tüm değerli müşterilerimiz en küçük işten en büyüğüne hepinize ne kadar teşekkür etsek azdır ve hizmet aşkıyla beklediğimiz bizleri tercih edecek olan yeni müşterilerimiz sizinle tanışıp iş yapmayı iple çekiyor, sizlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Şirketimiz 2003 yılının hemen başında kuruldu.2003-2004 yılları arasında proje işlerinin yanında, yap-sat işlerine de girme kararını 6 ay gibi bir sürede aldık. Redif Nurel Construction Ltd. 2003 yılından bu yana bir çok başarılara imza atmıştır. Müşteri memnuniyeti herzaman birinci hedefimiz olmuştur. Yapıp teslim ettiğimiz 13 adet apartman blokunun dışında yapmış oluğumuz taahhüt ve taşeronluk işlerinde de aynı düşünce ile bügünümüze gelmiş bulunmaktayız. Şu anda kadromuzla müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet için kurmuş olduğumuz dülger atölyesi, feforje atölyesi, mutfak ve mobilya mağazası ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun yanında rent a car ve transfer şirketimiz ile turizm alanında ilk yatırımımızı yapmış bulunmaktayız ve bu yöndende müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Nurel Sales ofis olarak yeni satış ofisimizi ayrı bir binada 2013 haziran ayında açmış bulunmaktayız. Hem yaptığımız özel taahhüt işleriyle hemde kendimize ait Girne merkezinde üç değişik bölgede toplam 3 adet apartman blokundan oluşan toplamada 45 dairelik apartman projelerimiz satışa sunulmuştur. Müşterilermizden aldığımız güç ve moral ile Girne içerisinde kendini kanıtlamış bir marka olarak Nurel Şirketler gurubunun gururunu yaşmaktayız.

Türkçe